این مطلب را بنده در سال 94 نوشته بودم و در آن زمان سه چهار سالی بود که با فیسبوک کار میکردم و پیج خوبی داشتم و در آن زمان اینفلوئنسرها مانند اکنون درآمد نداشتند و گاها درآمد اندکی از طرق همکاری در فروش با سایتهایی مانند میهن مارکت و تک شاپ میشد کسب درامد کرد که همان هم برای همگان تعجب برانگیز بود
شما را در ادامه با برداشتی که در آن زمان داشتم همراه میکنم و امیدوارم ادامه مطلب برایتان جالب باشد

قبل از شروع به توضیح درباره شماره های مجازی و محبوبیت تلگرام در ایران مقدمه ای که میشه راجع به نرم افزار های پیام رسان و به نوعی اجتماعی گفت این هستش که خب میدونیم که این نرم افزار ها بر خلاف اوپراتورهای مخابراتی هزینه ای بابت سرویس دهیشون دریافت نمیکنن و به صورت رایگان سرویس دهی دارن که با اینترنت کار میکنند.
تقریبا با ورود اندروید به بازار موبایل بود که این نرم افزارهای پیام رسان روس کار اومدن و به نوعی توی موبایل ها خونه کردن.

منتها یه فرقی توی ایران با بقیه کشورها توی این زمینه هست.
یکم برگردیم به عقب
خب اون اوایل که یادتونه برای چت فقط از یاهو مسنجر استفاده میکردن. فیسبوک که اومد کلا یاهو و شرکتش یکم سیستمشون ریخت به هم. فیسبوک جای ایمیلو نتونست بگیره
ایمیل رسمی تره
همونطوری که ایمیل و بقیه امّکانات هنوز نتونستن جای دستگاه فکس رو بگیرن چون رسمی تره
اما قبول کنین که استفاده ازش به مرور زمان کمتر میشه
به هر صورت
کسی نیست که ندونه که فیسبوک توی ایران فیلتره به هر دلیلی (کاری با خوب و بدش نداریم). خب پس میشه گفت ایران سیستم پیام رسانیش هم میتونه از این قضیه تاثیر بگیره چون فیسبوک توی همه گوشیها هست و باهاش پیام هم جابجا میشه. این جور مواقع ما ایرانیا هم دنبال جایگزین میگریدیم.
کلا هر انسانی یا هر موجودی خودشو با شرایط مجبور میشه که وفق بده بعد از منحل شدن وی چت ایرانیا برای بروز عکساشون اینستاگرام رو انتخاب کردن و برای پیام رسانی وایبر رو انتخاب کردن که خب بعد از نوروز 94 بود تقریبا که سرورای وایبر واسه ایرانیا مختل شد
دلایل زیادی براش مطرح کردن که به خاطر موثق نبودنشون نمیشه به هیچکدوم استناد کرد
این وسط یه عده رفتن لاین و واتس اپ یه عده رفتن تانگو و. ولی ادمینای صفحه های بزرگ اینستاگرام که میخواستن تبلیغ بگیرن و میشد بدون دادن شماره و فقط با ایدی دادن طرفو بکشونن توی پی وی از تلگرام استقبال کردن و بالای پیج هاشون لینک تلگرامشونو زدن
خلاصه عرض کردم خدمتتون که چون فیسبوک نبود اینستا تو ایران بیشتر از جاهای دیگه ترده بود پس وقتی ادمین پیجای بزرگ اینستا بیان این حرکتو بزنن یدفه اسم تلگرام میپیچه دیگه.
حالا نمیگیم همه دلیلش ادمینای اینستا بودن. خیلی دلایل دخیل بودن ولی به نظرم از اون هم نمیشه گذشت.
قبل از اون ادمینای اینستا از نرم افزار کیک استفاده میکردن ولی بی کیفیتیش بود.
پس اگه شنیدین 80 درصد استفاده کننده های تلگرام ایرانی هستن تعجب نکنین. دلیلش اینایی بود که عرض کردم.

به هر صورت الان تلگرام مال روسیه هست. سرورهاش بیشتر توی روسیه و المان هستن. صاحب اصلیش امریکاس اینجور که شنیدم و استفاده کننده هاش بیشتر ایرانی هستن.
من هم یه مهندس معمولی هستم که اگه برای تبلیغات تلگرامیتون به شماره مجازی تلگرام نیاز داشتین میتونین باهام در ارتباط باشین. خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم. این خرید اکانت تلگرام رو در تعداد های مختلف میتونین خریداری کنین به قصد تبلیغات در تلگرام.
شماره تماسم هم 0912098 هست که توی تلگرام برام پیام بذارین بهتره.

آیدی تلگرام : @fathimaram
تلگرام در ایران

نرم افزار تلگرام در ایران

چرا نباید از شماره های نرم افزاری استفاده کنیم و باید بخریم

هم ,تلگرام ,توی ,پیام ,فیسبوک ,استفاده ,نرم افزار ,آن زمان ,بود که ,و به ,در آن

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

از "پ" تا "ی" _ دور ترین کرانه ی سابق team.computer رادیو جوان موزیک جی جی دانلود طراحي سايت الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم Keith's site بعداز رفتن تو golshanyasei